CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

35 Yıldır

•Stiftung Warentest tarafından defalarca test edilerek kalitesini kanıtlamıştır. 6/1985, 7/1989, 7/1996, 5/2001, 4/2006 and 4/2009.

•Florasan ve yansıtıcılar ile üretilen ilk okul çantası.

•Tüm okul çantaları "DIN 58124" kalitesi ile üretilmektedir.

•9 Milyon müşteri tecrübesi.

 

*Scout Style modellerimizde "DIN 58124" ve Florasan-Yansıtıcı özelliği bulunmamaktadır.

 

-1950

50'li yıllara ait tipik bir deri okul çantası: oldukça ağır ve hacmi az. Taşıma konforu (örn. Yumuşak omuz bantları veya ergonomik sırt) ve güvenlik özellikleri (örn. Geri yansıtmalı veya flüoresan materyaller) o günlerde yoktu.

-1975

Scout Markasının 1975 yılında piyasaya girmesiyle deri okul çantalarına bir anda yer kalmadı. Scout daha fazla hacmi, daha az net ağırlıkla birleştirir ve daha fazla taşıma konforu ve güvenlik özellikleri sunar.

-1986

Alfred Sternjakob firmasıyla ortak bir çalışma ile; okul çantaları için ilk DIN verildi. Bundan kısa bir süre sonra DIN58124 normuna uygun ilk karanlıkta ışığı yansıtan retro yansıtıcı bölgelere sahip Scout çantası çıktı.

-1997

1997 yılında Scout Maxi adıyla ilk sırt çantası modeli okul çantası olarak ortaya çıktı ve yıllarca sürecek bir akıma önderlik etti. Uluslararası Red Dot ödülünü aldı. Tabii ki DIN 58124 standardının talep ettiği yüksek kalite şartlarına da uygun olarak, zamanın en güvenlikli sırt çantasıdır. * Yenilikçi, ergonomik mükemmellik ve işlevsellikte en yüksek tasarım kalitesi ödülü "Red Dot ", Essen şehrinde Design Centre tarafından verilmiştir.

-2001

2001 de Easy I cıktı, klasik Scout tasarımının modern yorumlaması. Tasarımda bulunan düzenleyici, cep telefonu yeri ve bölmeli iç cebiyle, Easy sırt çantası konusunda yeni standart belirliyor.

-2002

Bir yıl sonra daha zarif yapılı ve ilave yan cepli Easy II çıkıyor. Narin çocukların özellikle hoşuna gidiyor ve bugüne kadar en başarılı Scout modellerindendir ve Stiftung Warentest (Almanya Tüketici Derneği) tarafından ikinci kez ödüllendirilmiştir.

-2006

Scout Mega geniş iç hacme sahip hafif bir sırt çantası. Akıllı yerleştirme düzeni sayesinde; ödün vermeyen güvenlik, ergonomi, işlevsellik ve stil ile birleşiyor..

-2009

Okula başlayanların yaşı gittikçe küçülüyor ve Scout en küçük öğrenciler için de uygun sırt çantası sunuyor: Nano. Bu yeni daha kompakt çanta; modern, daha nazik şekli ve yüksek taşıma konforu ile içinde akıllı detaylar barındırıyor.

-2009

Okula başlayanların yaşı gittikçe küçülüyor ve Scout en küçük öğrenciler için de uygun sırt çantası sunuyor: Nano. Bu yeni daha kompakt çanta; modern, daha nazik şekli ve yüksek taşıma konforu ile içinde akıllı detaylar barındırıyor.

-2013

Scout Buddy yeni ölücleri ile Scout Easy'in üst modeli olarak üretilmiştir. Eski modeline nazaran daha hafif ve daha ince olan Scout Buddy, 1 lt daha fazla iç hacim sunmaktadır. Sırt bölümünün erogonamik yapısı ve terletmeyen kumaşı ile çocukların sağlıgına önem göstermektedir.

 

TOP

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. I am alone, and feel the charm of existence in this spot, which was created for the bliss of souls like mine.

I am so happy, my dear friend, so absorbed in the exquisite sense of mere tranquil existence, that I neglect my talents. I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

When, while the lovely valley teems with vapour around me, and the meridian sun strikes the upper surface of the impenetrable foliage of my trees, and but a few stray gleams steal into the inner sanctuary, I throw myself down among the tall grass by the trickling stream; and, as I lie close to the earth, a thousand unknown plants are noticed by me: when I hear the buzz of the little world among the stalks, and grow familiar with the countless indescribable forms of the insects and flies, then I feel the presence of the Almighty, who formed us in his own image.

Duis dictum tristique lacus, id placerat dolor lobortis sed. In nulla lorem, accumsan sed mollis eu, dapibus non sapien. Curabitur eu adipiscing ipsum. Mauris ut dui turpis, vel iaculis est. Morbi molestie fermentum sem quis ultricies. Mauris ac lacinia sapien. Fusce ut enim libero, vitae venenatis arcu. Cras viverra, libero a fringilla gravida, dolor enim cursus turpis, id sodales sem justo sit amet lectus. Fusce ut arcu eu metus lacinia commodo. Proin cursus ornare turpis, et faucibus ipsum egestas ut. Maecenas aliquam suscipit ante non consectetur. Etiam quis metus a dolor vehicula scelerisque.

Nam elementum consequat bibendum. Suspendisse id semper odio. Sed nec leo vel ligula cursus aliquet a nec nulla. Sed eu nulla quam. Etiam quis est ut sapien volutpat vulputate. Cras in purus quis sapien aliquam viverra et volutpat ligula. Vestibulum condimentum ultricies pharetra. Etiam dapibus cursus ligula quis iaculis. Mauris pellentesque dui quis mi fermentum elementum sodales libero consequat. Duis eu elit et dui varius bibendum. Sed interdum nisl in ante sollicitudin id facilisis tortor ullamcorper. Etiam scelerisque leo vel elit venenatis nec condimentum ipsum molestie. In hac habitasse platea dictumst. Sed quis nulla et nibh aliquam cursus vitae quis enim. Maecenas eget risus turpis.